• Merve Küçükoğlu

Merve Küçükoğlu

Hakkında

Sanatçımız; lise Ortaköy Zübeyde Hanım And. KML’ de Grafik tasarımı, lisans Gazi Üniversitesi Grafik Öğretmenliği ve yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca katıldığı yarışmalar ve aldığı derecelerin yanı sıra küçük yaşlarda başlamış olduğu piyano eğitimini resitaller vererek taçlandırmıştır.

Özel sektörde grafikerlik yapan Merve Küçükoğlu çalışmalarında görsel ve geometrik formları renk ve teknolojiyle bütünleştirerek kendine has bir şekilde yorumlamaktadır.

Merve Küçükoğlu’nun hazırladığı koleksiyondaki tasarımlar istediğiniz ölçülerde hazırlanarak, tekstil tabanlı vinil, dijital baskıya uygun ithal duvar kağıdına basılmaktadır. Duvar kağıdı dışında tasarımlarımız fine-art canvas üzerine baskı ile kasnaklanarak tablo olarak veya cam laminasyon ile pano olarak da üretilebilmektedir. 

Baskı materyallerimiz Almanya'dan ithal edilmekte olup, 1. sınıf, silinebilir, güneş ışınlarından etkilenmeyen, kalite ve yanmazlık sertifikalı ürünlerdir.

Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgiler için bizi arayın...Eserleri