• Nuri Özen

Nuri Özen

Hakkında

İstanbul’un ritmiyle müziğe başlar. Yıllarca popüler sanatçılarla sahne alır ve stüdyo çalışmalarıyla sanatını yetkinleştirir. Aynı zamanda dünyaya bakışını hep bir şey belirler; Anların cazibesi…

Bu tutkusunu fotoğraf karelerine yansıtır. Model, mekân ve ışık gerçekliği onun objektifinden geçtiğinde estetiğe dönüşür; Anın güzelliği kompozisyonlarında bütünleşir ve o artık görselin melodisini çalar. 1993 yılında görsel tasarım atölyesini kurar ve tekstil sektöründe moda fotoğrafçılığına yönelir. Görsel danışmanlık ve tasarım çalışmaları bugün pek çok sektörde devam eder.

Nuri Özen'in hazırladığı koleksiyondaki tasarımlar istediğiniz ölçülerde hazırlanarak, tekstil tabanlı vinil, dijital baskıya uygun ithal duvar kağıdına basılmaktadır. Duvar kağıdı dışında tasarımlarımız fine-art canvas üzerine baskı ile kasnaklanarak tablo olarak veya cam laminasyon ile pano olarak da üretilebilmektedir. 

Baskı materyallerimiz Almanya'dan ithal edilmekte olup, 1. sınıf, silinebilir, güneş ışınlarından etkilenmeyen, kalite ve yanmazlık sertifikalı ürünlerdir.

 

Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgiler için bizi arayın...Eserleri